![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SeymourSan | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2009
Location: Dundee, Scotland, UK
|

| 65 | The Bucket List (2007) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Violent Cop (1989) - Apr 07, 2009 |
| 95 | Sonatine (1993) - Apr 07, 2009 |
| 90 | Fireworks (1997) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Apr 04, 2009 |
| 80 | House of Flying Daggers (2004) - Apr 04, 2009 |
| 80 | The Usual Suspects (1995) - Apr 04, 2009 |
| 80 | Scarface (1983) - Apr 04, 2009 |
| 85 | The Warriors (1979) - Apr 04, 2009 |
| 2 | The Ten Commandments (1956) - Apr 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |