![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SgtHowie | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2010
Location: USA
|

| 82 | Mad Max (1979) - Jun 06, 2010 |
| 71 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Jun 06, 2010 |
| 91 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 06, 2010 |
| 82 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jun 06, 2010 |
| 89 | Finding Neverland (2004) - Jun 06, 2010 |
| 84 | Lucky Number Slevin (2006) - Jun 06, 2010 |
| 82 | Becket (1964) - Jun 06, 2010 |
| 89 | Gangs of New York (2002) - Jun 06, 2010 |
| 78 | A Few Good Men (1992) - Jun 06, 2010 |
| 60 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Jun 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |