Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sgt Angel
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2011
Recent Rankings
80 Lost in Translation (2003) - May 06, 2011
90 American Beauty (1999) - May 06, 2011
80 The Virgin Suicides (1999) - May 06, 2011
70 Let Me In (2010) - May 06, 2011
80 Sucker Punch (2011) - May 06, 2011
70 Fast Five (2011) - May 06, 2011
50 The Mechanic (2011) - May 06, 2011
90 Requiem for a Dream (2000) - Apr 22, 2011
70 The Exorcist (1973) - Apr 22, 2011
60 Thor (2011) - Apr 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sgt Angel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?