Shadowrock

shadowrock
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2014
Location: D.F., Benito Juárez, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 57% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 27 Dec 2014
98 57% Requiem for a Dream (2000) - Rated 27 Dec 2014
88 10% Black Swan (2010) - Rated 27 Dec 2014
99 70% Gone Baby Gone (2007) - Rated 27 Dec 2014
99 70% The Town (2010) - Rated 27 Dec 2014
98 57% Argo (2012) - Rated 27 Dec 2014
97 50% Blue Valentine (2010) - Rated 27 Dec 2014
99 70% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 27 Dec 2014
100 89% Gone Girl (2014) - Rated 27 Dec 2014
94 23% Role Models (2008) - Rated 27 Dec 2014