Shaff68

shaff68
Movie Buff - 277 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2009
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 12 Apr 2010
82 53% Spider-Man (2002) - Rated 11 Apr 2010
89 85% Some Like It Hot (1959) - Rated 11 Apr 2010
81 50% Training Day (2001) - Rated 11 Apr 2010
59 5% Flubber (1997) - Rated 11 Apr 2010
57 3% Pay It Forward (2000) - Rated 11 Apr 2010
56 3% The Wedding Planner (2001) - Rated 11 Apr 2010
91 95% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 11 Apr 2010
68 11% Daredevil (2003) - Rated 11 Apr 2010
76 28% As Good As It Gets (1997) - Rated 11 Apr 2010