Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ShaneN
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
Recent Rankings
10 Brokeback Mountain (2005) - Sep 22, 2010
80 The Fall (2008) - Sep 22, 2010
72 I Am Legend (2007) - Sep 22, 2010
95 Jumper (2008) - Sep 20, 2010
80 Daybreakers (2010) - Sep 20, 2010
65 Repo Men (2010) - Sep 20, 2010
70 Hancock (2008) - Sep 20, 2010
70 Cloverfield (2008) - Sep 20, 2010
95 Avatar (2009) - Sep 20, 2010
98 District 9 (2009) - Sep 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ShaneN. Why not go rank more films, then come back and check it out again?