![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sharyna | |
![]() |
Movie Buff - 362 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2009
Location: Virginia, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | How to Train Your Dragon (2010) - Jan 06, 2012 |
| 69 | The Swan Princess (1994) - Jan 06, 2012 |
| 80 | Sabrina (1954) - Jan 06, 2012 |
| 99 | Red Cliff II (2009) - Jan 06, 2012 |
| 100 | Red Cliff (2008) - Jan 06, 2012 |
| 89 | Bunraku (2010) - Jan 06, 2012 |
| 91 | The Rundown (2003) - Nov 10, 2011 |
| 87 | Cop Out (2010) - Nov 10, 2011 |
| 85 | The Other Guys (2010) - Nov 10, 2011 |
| 97 | Captain America: The First Avenger (2011) - Nov 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |