![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ShawnLevy | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: Netherlands
|

| 75 | Dancer in the Dark (2000) - Jan 11, 2009 |
| 75 | Curse of the Golden Flower (2006) - Jan 11, 2009 |
| 100 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 11, 2009 |
| 83 | Control (2007) - Jan 11, 2009 |
| 91 | The Constant Gardener (2005) - Jan 11, 2009 |
| 75 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Jan 11, 2009 |
| 67 | Cold Mountain (2003) - Jan 11, 2009 |
| 83 | Cloverfield (2008) - Jan 11, 2009 |
| 67 | Closer (2004) - Jan 11, 2009 |
| 100 | City of God (2003) - Jan 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |