![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shawnecy | |
![]() |
Film Freak - 557 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2010
Location: USA
|

| 87 | Addams Family Values (1993) - Aug 06, 2010 |
| 41 | Wild Wild West (1999) - Aug 06, 2010 |
| 89 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Aug 06, 2010 |
| 88 | Poltergeist (1982) - Aug 06, 2010 |
| 88 | The Running Man (1987) - Aug 06, 2010 |
| 87 | Conan the Barbarian (1982) - Aug 06, 2010 |
| 80 | The Doors (1991) - Aug 06, 2010 |
| 79 | The Crow: City of Angels (1996) - Aug 06, 2010 |
| 84 | The Witches of Eastwick (1987) - Aug 06, 2010 |
| 82 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |