![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shazapp | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|

| 78 | Superman Returns (2006) - Nov 15, 2011 |
| 90 | Big (1988) - Nov 15, 2011 |
| 80 | The Human Centipede (First Sequence) (2009) - Nov 15, 2011 |
| 75 | Night at the Museum (2006) - Nov 15, 2011 |
| 65 | Predator 2 (1990) - Nov 15, 2011 |
| 85 | The Godfather: Part II (1974) - Nov 15, 2011 |
| 70 | The Chronicles of Riddick (2004) - Nov 15, 2011 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Nov 15, 2011 |
| 75 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Jul 20, 2009 |
| 80 | Cloverfield (2008) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |