![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shearer | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
|

| 80 | Mystic River (2003) - Aug 19, 2007 |
| 85 | Love Actually (2003) - Aug 19, 2007 |
| 90 | Serenity (2005) - Aug 19, 2007 |
| 80 | The Pink Panther (1963) - Aug 19, 2007 |
| 90 | Capote (2005) - Aug 19, 2007 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Aug 19, 2007 |
| 95 | The Princess Bride (1987) - Aug 19, 2007 |
| 80 | Creature from the Black Lagoon (1954) - Aug 19, 2007 |
| 85 | Breakdown (1997) - Aug 19, 2007 |
| 80 | From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |