![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SheldonHLynn | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2007
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Alien (1979) - Mar 05, 2007 |
| 85 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Mar 05, 2007 |
| 75 | Pulp Fiction (1994) - Mar 05, 2007 |
| 40 | Life of Brian (1979) - Mar 05, 2007 |
| 70 | Gremlins (1984) - Mar 05, 2007 |
| 60 | Big Fish (2003) - Mar 05, 2007 |
| 75 | Hostage (2005) - Mar 05, 2007 |
| 80 | Rain Man (1988) - Mar 05, 2007 |
| 80 | Tremors (1990) - Mar 05, 2007 |
| 45 | Coneheads (1993) - Mar 05, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |