![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shelly | |
![]() |
Movie Buff - 409 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2008
Location: Montreal, Quebec, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | The Italian Job (2003) - Dec 13, 2008 |
| 78 | The Devil Wears Prada (2006) - Dec 13, 2008 |
| 60 | Blood and Chocolate (2007) - Dec 13, 2008 |
| 54 | Cabin Fever (2002) - Dec 13, 2008 |
| 58 | Wild Child (2008) - Dec 13, 2008 |
| 70 | Bio-Dome (1996) - Dec 13, 2008 |
| 40 | Date Movie (2006) - Dec 13, 2008 |
| 80 | Stranger Than Fiction (2006) - Dec 13, 2008 |
| 60 | Cheaper by the Dozen (2003) - Dec 13, 2008 |
| 84 | Shallow Hal (2001) - Dec 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |