Shelly1989

shelly1989
Movie Buff - 198 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2012
Location: Sunshine Coast, QLD, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 67% The Lake House (2006) - Rated 11 Apr 2012
100 67% The Others (2001) - Rated 11 Apr 2012
100 67% Jumanji (1995) - Rated 11 Apr 2012
100 67% The Nutty Professor (1996) - Rated 11 Apr 2012
100 67% Back to the Future Part III (1990) - Rated 11 Apr 2012
100 67% Death Becomes Her (1992) - Rated 11 Apr 2012
100 67% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 11 Apr 2012
100 67% Addams Family Values (1993) - Rated 11 Apr 2012
100 67% Commando (1985) - Rated 11 Apr 2012
100 67% The Goonies (1985) - Rated 11 Apr 2012