![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shemm | |
![]() |
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2005
|
|
Message Sent!
| |

| 10 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Outlaws (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Analyze That (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Art of War (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |