![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shinagani | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: Lutz, FL, USA
|

| 90 | 300 (2007) - Aug 21, 2009 |
| 75 | The Dirty Dozen (1967) - Aug 21, 2009 |
| 85 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Children of Men (2006) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Geri's Game (1997) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Aug 21, 2009 |
| 75 | The Little Mermaid (1989) - Aug 21, 2009 |
| 35 | Planet of the Apes (2001) - Aug 21, 2009 |
| 55 | Invincible (2006) - Aug 21, 2009 |
| 60 | Pleasantville (1998) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |