Shinya555

shinya555
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 15% Keeping the Faith (2000) - Rated 18 Apr 2008
10 0% 8 Mile (2002) - Rated 18 Apr 2008
85 92% Vacation (1983) - Rated 18 Apr 2008
90 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Apr 2008
75 71% Iron Monkey (1993) - Rated 18 Apr 2008
60 29% Swordfish (2001) - Rated 18 Apr 2008
70 56% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 18 Apr 2008
75 71% Kiss of the Dragon (2001) - Rated 18 Apr 2008
80 83% The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Rated 18 Apr 2008
85 92% Raging Bull (1980) - Rated 18 Apr 2008