![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shoesman | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2011
Location: Joensuu, Finland
|

| 100 | La Strada (1954) - Sep 25, 2011 |
| 100 | My Life as a Dog (1985) - Sep 25, 2011 |
| 75 | The Woman in the Window (1944) - Sep 25, 2011 |
| 94 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Sep 25, 2011 |
| 65 | The Last Time I Saw Paris (1954) - Sep 25, 2011 |
| 97 | Volver (2006) - Sep 25, 2011 |
| 83 | Lost Horizon (1937) - Sep 25, 2011 |
| 97 | April (1998) - Sep 25, 2011 |
| 97 | Bianca (1984) - Sep 25, 2011 |
| 85 | Three Colors: Blue (1993) - Sep 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |