![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shrayray | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 98 | The Godfather (1972) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Rock (1996) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 55 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Munich (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |