Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Shubachi
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Canada
Recent Rankings
85 Inglourious Basterds (2009) - Sep 19, 2010
90 Mind Game (2004) - Sep 19, 2010
90 Spirited Away (2002) - Sep 19, 2010
90 My Neighbor Totoro (1988) - Sep 19, 2010
90 Requiem for a Dream (2000) - Sep 19, 2010
90 March of the Penguins (2005) - Sep 19, 2010
95 Fight Club (1999) - Sep 19, 2010
80 The Matrix (1999) - Sep 19, 2010
90 The Shining (1980) - Sep 19, 2010
90 Blade Runner (1982) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Shubachi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?