![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Shwaz | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: May 19, 2010
Location: Magna, Utah, USA
|
|
Bio: I just love movies!!
| |

| 95 | Black Hawk Down (2001) - May 25, 2010 |
| 95 | Shaun of the Dead (2004) - May 20, 2010 |
| 19 | The Unborn (2009) - May 20, 2010 |
| 20 | Bedtime Stories (2008) - May 20, 2010 |
| 24 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - May 20, 2010 |
| 93 | Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - May 20, 2010 |
| 87 | Yes Man (2008) - May 20, 2010 |
| 40 | The Box (2009) - May 20, 2010 |
| 45 | The Love Guru (2008) - May 20, 2010 |
| 79 | Diary of the Dead (2008) - May 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |