![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SiFi87 | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2009
Location: UK
|

| 80 | Erin Brockovich (2000) - Nov 29, 2009 |
| 60 | Hotel Rwanda (2004) - Nov 29, 2009 |
| 65 | The Departed (2006) - Nov 29, 2009 |
| 60 | Monster's Ball (2001) - Nov 29, 2009 |
| 65 | Revolutionary Road (2008) - Nov 29, 2009 |
| 60 | Apocalypto (2006) - Nov 29, 2009 |
| 80 | The Machinist (2004) - Nov 29, 2009 |
| 70 | Mrs. Doubtfire (1993) - Nov 29, 2009 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Nov 29, 2009 |
| 80 | Mystic River (2003) - Nov 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |