![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SiddMonk | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Devil's Advocate (1997) - Dec 14, 2006 |
| 84 | Groundhog Day (1993) - Dec 14, 2006 |
| 80 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Dec 14, 2006 |
| 94 | Caddyshack (1980) - Dec 14, 2006 |
| 40 | Pearl Harbor (2001) - Dec 14, 2006 |
| 70 | City Slickers (1991) - Dec 14, 2006 |
| 65 | Enemy at the Gates (2001) - Dec 14, 2006 |
| 77 | Toy Story 2 (1999) - Dec 14, 2006 |
| 60 | Bruce Almighty (2003) - Dec 14, 2006 |
| 20 | Godzilla (1998) - Dec 14, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |