![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sidious | |
![]() |
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: May 6, 2007
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Hellboy (2004) - Aug 01, 2007 |
| 60 | The Princess Diaries (2001) - Aug 01, 2007 |
| 70 | Primal Fear (1996) - Aug 01, 2007 |
| 80 | Yojimbo (1961) - Aug 01, 2007 |
| 95 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 01, 2007 |
| 90 | Chinatown (1974) - Aug 01, 2007 |
| 70 | House of Sand and Fog (2003) - Aug 01, 2007 |
| 75 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Aug 01, 2007 |
| 65 | Casino (1995) - Aug 01, 2007 |
| 15 | Derailed (2005) - Aug 01, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |