![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sidmohan | |
![]() |
Chao - 12 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2011
Location: Basel, Switzerland
|

| 74 | The Secret of NIMH (1982) - Dec 20, 2011 |
| 80 | Edward Scissorhands (1990) - Dec 20, 2011 |
| 68 | The Prince of Egypt (1998) - Dec 20, 2011 |
| 62 | The Mummy Returns (2001) - Dec 20, 2011 |
| 48 | Elektra (2005) - Dec 20, 2011 |
| 66 | Hoodwinked (2005) - Dec 20, 2011 |
| 78 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Dec 20, 2011 |
| 88 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Dec 20, 2011 |
| 71 | Men in Black (1997) - Dec 20, 2011 |
| 65 | City of Angels (1998) - Dec 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |