![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sigvard | |
![]() |
Film Freak - 859 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2007
Location: Brooklyn, New York, USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 95 | The Big Lebowski (1998) - Jan 19, 2010 |
| 85 | Aliens (1986) - Jan 19, 2010 |
| 85 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 19, 2010 |
| 90 | Speed Racer (2008) - Jan 19, 2010 |
| 70 | Blade II (2002) - Jan 19, 2010 |
| 95 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 19, 2010 |
| 80 | District 9 (2009) - Jan 19, 2010 |
| 65 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jan 19, 2010 |
| 75 | Paranormal Activity (2009) - Jan 19, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |