Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Simulacra
Film Freak - 573 Films Ranked
Member Since: Mar 31, 2009
Location: Lithuania
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
53 Something Borrowed (2011) - Jan 28, 2012
55 The Dilemma (2011) - Jan 22, 2012
70 In Time (2011) - Jan 21, 2012
60 Farsan (2010) - Jan 20, 2012
56 Fast Five (2011) - Jan 13, 2012
70 Blue Valentine (2010) - Jan 13, 2012
60 Win Win (2011) - Jan 07, 2012
55 Another Year (2010) - Jan 06, 2012
50 Killers (2010) - Dec 31, 2011
60 The Next Three Days (2010) - Dec 26, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Simulacra. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
Simulacra's Favorite...