Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sina
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Oct 26, 2010
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
60 The Happening (2008) - Oct 26, 2010
10 Superhero Movie (2008) - Oct 26, 2010
60 Identity (2003) - Oct 26, 2010
85 Memento (2001) - Oct 26, 2010
85 Seven (1995) - Oct 26, 2010
89 The Sixth Sense (1999) - Oct 26, 2010
90 Requiem for a Dream (2000) - Oct 26, 2010
85 The Village (2004) - Oct 26, 2010
93 The Fountain (2006) - Oct 26, 2010
93 Pi (1998) - Oct 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sina. Why not go rank more films, then come back and check it out again?