![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sineatta | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2010
Location: Auckland, New Zealand, New Zealand
|
|
Bio: Hi, im me
| |

| 70 | Paranormal Activity (2009) - Mar 30, 2010 |
| 70 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Mar 30, 2010 |
| 75 | Cast Away (2000) - Mar 30, 2010 |
| 60 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Mar 30, 2010 |
| 70 | The Matrix (1999) - Mar 30, 2010 |
| 70 | Garfield (2004) - Mar 30, 2010 |
| 85 | Misery (1990) - Mar 30, 2010 |
| 85 | War of the Worlds (2005) - Mar 30, 2010 |
| 76 | Wedding Crashers (2005) - Mar 30, 2010 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Mar 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |