![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Siphen21 | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2010
Location: USA
|

| 94 | Ghostbusters (1984) - Aug 03, 2010 |
| 80 | Team America: World Police (2004) - Aug 03, 2010 |
| 90 | The Exorcist (1973) - Aug 03, 2010 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 03, 2010 |
| 93 | Back to the Future (1985) - Aug 03, 2010 |
| 95 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 03, 2010 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 03, 2010 |
| 70 | I Am Legend (2007) - Aug 03, 2010 |
| 90 | Mr. Nobody (2009) - Aug 03, 2010 |
| 80 | Moon (2009) - Aug 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |