![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sirianne | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2010
Location: Virginia, USA
|

| 48 | I Capture the Castle (2003) - Dec 26, 2010 |
| 31 | Enchanted (2007) - Dec 26, 2010 |
| 88 | Back to the Future Part II (1989) - Dec 26, 2010 |
| 47 | Donnie Darko (2001) - Dec 26, 2010 |
| 98 | The Fifth Element (1997) - Dec 26, 2010 |
| 79 | Shrek (2001) - Dec 26, 2010 |
| 49 | Zathura (2005) - Dec 26, 2010 |
| 5 | 10,000 B.C. (2008) - Dec 26, 2010 |
| 36 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 26, 2010 |
| 72 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dec 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |