![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sirre | |
![]() |
Movie Buff - 222 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2009
Location: Oegstgeest, Zuid-Holland, Netherlands
|

| 78 | The Vanishing (1988) - Feb 12, 2009 |
| 2 | Gigli (2003) - Feb 12, 2009 |
| 61 | We Were Soldiers (2002) - Feb 12, 2009 |
| 86 | 12 Angry Men (1957) - Feb 12, 2009 |
| 70 | A Scanner Darkly (2006) - Feb 12, 2009 |
| 93 | Fargo (1996) - Feb 12, 2009 |
| 60 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Feb 12, 2009 |
| 65 | The Graduate (1967) - Feb 12, 2009 |
| 76 | Blade Runner (1982) - Feb 12, 2009 |
| 71 | Predator (1987) - Feb 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |