![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sivart342 | |
![]() |
Movie Buff - 195 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|

| 70 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Aug 26, 2009 |
| 100 | Casino Royale (2006) - Aug 26, 2009 |
| 100 | Deep Blue Sea (1999) - Aug 26, 2009 |
| 100 | Sunshine (2007) - Aug 26, 2009 |
| 60 | I Am Legend (2007) - Aug 26, 2009 |
| 30 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Mar 14, 2008 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 10 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |