![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sjakbajs A. | |
![]() |
Movie Buff - 371 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2009
Location: Denmark
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 04, 2009 |
| 60 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Aug 04, 2009 |
| 50 | The Mighty Ducks (1992) - Aug 04, 2009 |
| 40 | The Pacifier (2005) - Aug 04, 2009 |
| 50 | Big (1988) - Aug 04, 2009 |
| 65 | Ghost (1990) - Aug 04, 2009 |
| 55 | Wedding Daze (2006) - Aug 04, 2009 |
| 55 | Rush Hour (1998) - Aug 04, 2009 |
| 60 | Ali G Indahouse (2002) - Jul 03, 2009 |
| 55 | House on Haunted Hill (1999) - Jul 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |