![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Skellen | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2006
Location: USA
|

| 60 | Face/Off (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Rocky IV (1985) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Ring (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Commando (1985) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Joe's Apartment (1996) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Miller's Crossing (1990) - Aug 13, 2007 |
| 65 | John Q (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |