![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Skoit7up | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2008
Location: USA
|
|
Bio: I love movies.
| |

| 73 | Eyes Wide Shut (1999) - Jul 24, 2009 |
| 78 | Full Metal Jacket (1987) - Jul 24, 2009 |
| 22 | Angels & Demons (2009) - Jul 24, 2009 |
| 92 | The Dark Knight (2008) - Jul 20, 2009 |
| 92 | Jurassic Park (1993) - Jul 20, 2009 |
| 68 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 20, 2009 |
| 68 | Jurassic Park III (2001) - Jul 20, 2009 |
| 99 | Rear Window (1954) - Jul 20, 2009 |
| 90 | Back to the Future Part III (1990) - Jul 20, 2009 |
| 88 | Back to the Future Part II (1989) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |