![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Skuuby | |
![]() |
Movie Buff - 482 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: Canada
|
|
Bio: No information
| |

| 80 | Hellraiser (1987) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Dune (1984) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Whale Rider (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |