Slaman

slaman
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 69% 50 First Dates (2004) - Rated 08 Apr 2014
85 89% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 08 Apr 2014
65 28% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 08 Apr 2014
75 69% Liar Liar (1997) - Rated 08 Apr 2014
90 94% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 08 Apr 2014
50 2% Spider-Man 2 (2004) - Rated 08 Apr 2014
50 2% Elf (2003) - Rated 08 Apr 2014
80 81% Sherlock Holmes (2010) - Rated 08 Apr 2014
80 81% Braveheart (1995) - Rated 08 Apr 2014
65 28% Avatar (2009) - Rated 08 Apr 2014