Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Sleepydude
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2012
Location: Netherlands
Recent Rankings
79 T4 L.A. Confidential (1997) - Feb 21, 2012
81 T5 8 Mile (2002) - Feb 21, 2012
80 T4 Inception (2010) - Feb 21, 2012
83 T6 Zoolander (2001) - Feb 21, 2012
85 T7 Black Hawk Down (2001) - Feb 21, 2012
85 T7 RoboCop (1987) - Feb 21, 2012
88 T9 Alien (1979) - Feb 21, 2012
86 T8 Slumdog Millionaire (2008) - Feb 21, 2012
85 T7 Apocalypse Now Redux (2001) - Feb 21, 2012
84 T6 Dead Poets Society (1989) - Feb 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Sleepydude. Why not go rank more films, then come back and check it out again?