![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Slicer42 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: istanbul, Turkey
|

| 85 | Hotel Rwanda (2004) - Jul 18, 2010 |
| 85 | Amadeus (1984) - Jul 18, 2010 |
| 60 | The Hills Have Eyes (1977) - Jul 18, 2010 |
| 68 | Troy (2004) - Jul 18, 2010 |
| 80 | Amélie (2001) - Jul 18, 2010 |
| 85 | Fight Club (1999) - Jul 18, 2010 |
| 90 | The Shining (1980) - Jul 18, 2010 |
| 70 | Contact (1997) - Jul 18, 2010 |
| 65 | The Da Vinci Code (2006) - Jul 18, 2010 |
| 75 | Mr. Brooks (2007) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |