Slifer

slifer
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 32% Underworld: Awakening (2012) - Rated 07 Aug 2012
65 38% The Butterfly Effect (2004) - Rated 07 Aug 2012
77 52% Final Destination (2000) - Rated 07 Aug 2012
88 80% 300 (2007) - Rated 07 Aug 2012
78 58% Hook (1991) - Rated 07 Aug 2012
40 20% Madagascar (2005) - Rated 07 Aug 2012
56 30% Van Helsing (2004) - Rated 07 Aug 2012
78 58% Police Academy (1984) - Rated 07 Aug 2012
82 70% Rain Man (1988) - Rated 07 Aug 2012
76 48% Speed (1994) - Rated 07 Aug 2012