![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Slugger35 | |
![]() |
Film Freak - 700 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2008
Location: MI, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I play baseball for the University of Michigan and I love good movies.
| |

| 71 | Hall Pass (2011) - Jan 08, 2012 |
| 76 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Jan 08, 2012 |
| 82 | Horrible Bosses (2011) - Jan 08, 2012 |
| 68 | Christmas Vacation (1989) - Jan 08, 2012 |
| 70 | Bridesmaids (2011) - Jan 08, 2012 |
| 81 | Warrior (2011) - Jan 08, 2012 |
| 69 | The Other Guys (2010) - May 10, 2011 |
| 45 | The Haunting in Connecticut (2009) - May 10, 2011 |
| 85 | Fast Five (2011) - May 02, 2011 |
| 70 | Black Swan (2010) - Apr 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |