Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Slyxi
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2011
Location: Margate, Kent, UK
Bio: meh
Recent Rankings
86 Spirited Away (2002) - Mar 17, 2011
90 Akira (1988) - Mar 17, 2011
92 Black Swan (2010) - Mar 17, 2011
86 Requiem for a Dream (2000) - Mar 17, 2011
67 The Lost Boys (1987) - Mar 17, 2011
8 Nacho Libre (2006) - Mar 17, 2011
67 The Whole Nine Yards (2000) - Mar 17, 2011
81 Romeo + Juliet (1996) - Mar 17, 2011
69 The Butterfly Effect (2004) - Mar 17, 2011
91 Casino (1995) - Mar 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Slyxi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?