![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sm00th | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2008
Location: Adana, Turkey
|

| 70 | Children of Men (2006) - Oct 04, 2008 |
| 88 | I Am Sam (2001) - Oct 04, 2008 |
| 75 | Ratatouille (2007) - Oct 04, 2008 |
| 75 | Zodiac (2007) - Oct 04, 2008 |
| 65 | The Punisher (2004) - Oct 04, 2008 |
| 65 | George of the Jungle (1997) - Oct 04, 2008 |
| 75 | Memento (2001) - Oct 04, 2008 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 04, 2008 |
| 85 | Identity (2003) - Oct 04, 2008 |
| 60 | Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) - Oct 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |