Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SmallDennis
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2009
Recent Rankings
79 Some Like It Hot (1959) - Dec 22, 2009
71 Hard Candy (2005) - Dec 22, 2009
63 The Flintstones (1994) - Dec 22, 2009
76 Sin City (2005) - Dec 22, 2009
86 Fargo (1996) - Dec 22, 2009
74 Dogma (1999) - Dec 22, 2009
58 Public Enemies (2009) - Dec 22, 2009
86 Die Hard (1988) - Dec 22, 2009
84 Saw (2004) - Dec 22, 2009
79 A Fish Called Wanda (1988) - Dec 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SmallDennis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?