Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Smarkec
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2011
Location: Slovenia
Recent Rankings
89 Celda 211 (2009) - Jun 12, 2011
72 10,000 B.C. (2008) - Jun 12, 2011
87 Exam (2009) - Jun 12, 2011
46 Salt (2010) - Jun 12, 2011
89 Unthinkable (2010) - Jun 06, 2011
73 Tarzan (1999) - Jun 02, 2011
83 Shutter Island (2010) - Jun 02, 2011
54 Paranormal Activity (2009) - Jun 02, 2011
8 Mamma Mia! (2008) - Jun 02, 2011
71 The King's Speech (2010) - Jun 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Smarkec. Why not go rank more films, then come back and check it out again?