![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Smashingdude | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2009
Location: Stavanger, Rogaland, Norway
|
|
Bio: Metalhead.
| |

| 80 | Max Manus (2008) - Sep 03, 2009 |
| 80 | Re-Animator (1985) - Jul 07, 2009 |
| 85 | WALL·E (2008) - Jul 07, 2009 |
| 85 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 07, 2009 |
| 63 | Spawn (1997) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Batman Begins (2005) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jul 07, 2009 |
| 77 | Little Nicky (2000) - Jul 07, 2009 |
| 77 | Hot Shots! Part Deux (1993) - Jul 07, 2009 |
| 67 | Hook (1991) - Jul 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |