Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
SmileSun
Flick Fan - 72 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2011
Location: Plovdiv, Bulgaria
Recent Rankings
90 The Hunger Games (2012) - Mar 28, 2012
60 The Artist (2011) - Mar 28, 2012
95 War Horse (2011) - Mar 28, 2012
90 The Lives of Others (2006) - Sep 18, 2011
80 Misery (1990) - Sep 02, 2011
85 Horrible Bosses (2011) - Sep 01, 2011
0 The Love Guru (2008) - Aug 30, 2011
85 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 30, 2011
85 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 30, 2011
35 Bad Teacher (2011) - Aug 30, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with SmileSun. Why not go rank more films, then come back and check it out again?