![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Smiles1884 | |
![]() |
Film Freak - 914 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2010
Location: Arlington, Texas, USA
|

| 98 | The King and I (1956) - Dec 28, 2010 |
| 80 | Freedom Writers (2007) - Dec 28, 2010 |
| 87 | Forces of Nature (1999) - Dec 28, 2010 |
| 87 | Sleeping with the Enemy (1991) - Dec 28, 2010 |
| 90 | North Country (2005) - Dec 28, 2010 |
| 80 | The Perfect Score (2004) - Dec 28, 2010 |
| 90 | Three Men and a Little Lady (1990) - Dec 28, 2010 |
| 80 | Grumpier Old Men (1995) - Dec 28, 2010 |
| 90 | Sunshine Cleaning (2009) - Dec 28, 2010 |
| 100 | The Music Man (1962) - Dec 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |