![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
SmokeKnows | |
![]() |
Film Freak - 737 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2010
Location: Adana, Turkey
|

| 80 | King Kong (1933) - Mar 13, 2012 |
| 70 | True Grit (2010) - Mar 13, 2012 |
| 70 | Malcolm X (1992) - Jun 29, 2011 |
| 60 | Amistad (1997) - Jun 29, 2011 |
| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - May 05, 2011 |
| 65 | Loaded Weapon 1 (1993) - May 05, 2011 |
| 70 | District 9 (2009) - May 05, 2011 |
| 70 | The Blind Side (2009) - May 05, 2011 |
| 70 | Training Day (2001) - May 05, 2011 |
| 50 | The One (2001) - May 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |